Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba baigė vykdyti projektą „Švenčionių rajono Trečiojo amžiaus universiteto sveikos gyvensenos ir psichologijos fakultetų lankytojų sveikatingumo studijos“, kuris buvo finansuotas Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.
Švenčionių trečiojo amžiaus universiteto 87 klausytojai iš Švenčionių, Švenčionėlių, Pabradės, Milkuškų ir Adutiškio išklausė 32 Romos Paukštienės-Bitser paskaitas sveikos gyvensenos ir psichologijos temomis. TAU klausytojai pagilino sveikatos ugdymo/si, sveikos mitybos formavimo, normalaus kūno svorio palaikymo, fizinio aktyvumo skatinimo, psichikos sveikatos tausojimo, vaikų ir jaunimo sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo, neinfekcinių ligų ir traumų profilaktikos žinias ir sustiprino gebėjimus.
Šis projektas populiarino sveikatos ugdymosi žinias ir nuostatas, kad sveikai gyventi yra malonu.