Spalio 19 d. Švenčionių profesinio rengimo centro salėje įvyko mokslo metų pradžios šventė – tradicinis renginys, pora metų nevykęs dėl pandemijos. Tai – didelė šventė, iškilmingas masinis renginys, kuriame vengiama praktinių, organizacinių klausimų, bet siekiama paskatinti mokytis, pozityviai bendrauti, visur dalyvauti ir veikti, džiaugtis mažais dalykais. TAU – aukštai vertinama bendruomenė, kurią savo dalyvavimu visada pagerbia ir pasveikina rajono meras Rimantas Klipčius kartu su savo komandos nariais. Tai – puiki galimybė pažinti vyresnio amžiaus žmonių situaciją ir nuotaikas, išgirsti bendrus ir asmeninius lūkesčius, prasmingai pabendrauti. Šiais metais didžiulę pozityvo dozę įteikė žinoma pramogų pasaulio atstovė Violeta Mičiulienė, kuri teigė, kad gyvenimas nesustos, jei to nenori, kad negalima pasiduoti, reikia bendrauti, neleisti savęs gailėtis, neužsidaryti, eiti visur, kur kviečia, „reikia minti savo taką, nes, jei sustosi, takas užaugs“. Salės paruošimu ir vaišių organizavimu pasirūpino Švenčionių profesinio rengimo centro žmonės, o pyragai ir sausainiai tai – suneštinės vaišės, šakočiai – Mero dovana. Renginyje grojo ir dainavo muzikinė grupė „J & J“. Dainos, šokiai, juokas ir nuotaikingas bendravimas – nuolatinis TAU renginių palydovas ir puiki naujų mokslo metų pradžia.
TAU mokslo metų pradžios šventė TAU mokslo metų pradžios šventė TAU mokslo metų pradžios šventė
TAU mokslo metų pradžios šventė