Tavo karjera yra tavo rankose

„Žmogui, kuris žino, kur eina, pasaulis duoda kelią. Kelią į asmeninę laimę, kelią į sėkmingos karjeros viršūnę“ (D. S. Džordanas).
Sėkmingam karjeros keliui mokiniai ruošiami dar mokykloje, jie turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį, sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą.
Stiprinant profesinio orientavimo veiklas naudojamos moksliškai pagrįstos mokymo priemonės, o viena iš naujausių yra „Spotiself“ skaitmeninė profesinio orientavimo platforma. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 8c klasės mokiniams suteikta galimybė vieną mėnesį nemokamai naudotis „Spotiself“ platformos turiniu. Mokiniai galės praktiškai išbandyti skaitmeninius įrankius – atlikti asmenybės ir karjeros testus, skaitmenines užduotis, formuoti individualius karjeros planus. Išsiaiškinę savo profesinius interesus – tai, kas konkrečiose mokslo ar verslo srityse juos domina, galbūt ras visiškai netikėtų profesijų pasiūlymų. Ši platforma padės renkantis ugdymo planą, egzaminus, studijų ar profesijos kryptį.

Mokytoja, karjeros konsultantė Lilija Rutkovskaja
Tavo karjera yra tavo rankose Tavo karjera yra tavo rankose Tavo karjera yra tavo rankose